| Tel.: 0416 560 160 | Contact |

Auto-op-Maat meerijden

Mobiliteit op Maat is specialist op het gebied van het vervoeren van passagiers in een voertuig voor iemand met een functie beperking, of voor iemand die minder mobiel is. Of het nu gaat om een draaistoel, een zitting heffer of andere aanpassingen om u als bijrijder te kunnen vervoeren. We kijken samen met u, het CBR en RDW wat de mogelijkheden voor u zijn.  In deze link van onze leverancier Smartfloor kunt u de vele mogelijkheden bekijken.

Om onze klanten zo veel mogelijk van dienst te kunnen zijn, bieden wij aan om samen met u de aanvragen bij de volgende instantie te begeleiden:

De zorg voor het aanpassen van een voertuig willen wij graag bij u uit handen nemen. Wij vragen u contact met ons op te nemen om de service van Mobiliteit op Maat persoonlijk met u te bespreken.

In/uitstappen
Extra handgrepen,  een stoel die naar buiten draait of een originele stoel die hoger geplaatst kan worden. Of bijvoorbeeld een ...> Meer informatie
Rolstoel meenemen
Wenst u uw rolstoel, rollator of scootmobiel mee te nemen in uw auto? Dan biedt Mobiliteit op Maat diverse mogelijkheden ...> Meer informatie
Inrichten bus interieur
Zijn er wensen om uw bus anders in te richten? Mobiliteit op Maat heeft ruime mogelijkheden om dit te realiseren, ...> Meer informatie
Downloads
Mobiliteit op Maat heeft service hoog in het vaandel staan. Daarom vinden wij het erg belangrijk u de juiste informatie ...> Meer informatie
Premium dealer van:
Tips!
Nieuw Excel X serie

De Excel 3 X onderscheidt zich als een compacte en uiterst wendbare scootmobiel binnen de X-serie. Dankzij het slimme drie-wielontwerp manoeuvreert u moeiteloos door smalle doorgangen, winkelpaden en krappe bochten, zonder in te leveren op veiligheid of rijcomfort.

De Excel 4X is ontwikkeld voor wie maximale stabiliteit en veelzijdigheid zoekt. Met vier stevige wielen en een doordachte constructie voelt deze scootmobiel betrouwbaar en veilig aan, ongeacht de ondergrond. Dit maakt de 4X de ideale keuze voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten buitenshuis.

De Excel 4X+ is het topmodel van de X-serie en combineert maximale stabiliteit met ultiem rijcomfort en bereik. Met vier robuuste wielen van 14 inch, een krachtigere accu en uitgebreide bediening staat deze scootmobiel garant voor veiligheid en controle in iedere situatie.

De Excel 3X+ combineert de wendbaarheid van een drie-wieler met de extra’s die u van een topmodel mag verwachten. Het compacte ontwerp maakt manoeuvreren eenvoudig, terwijl de grotere achterwielen en de uitgebreide functies zorgen voor meer stabiliteit en comfort, ook tijdens langere ritten.

Nieuw Rolektro E-Trike V3

Comfort op drie wielen, vanaf € 2619,=.
De E-Trike is de perfecte oplossing voor iedereen die verlangt naar onafhankelijkheid en mobiliteit. Het wendbare ontwerp maakt hem ideaal voor de stad en daarbuiten.

De E-Trike is niet alleen een scootmobiel, maar een levensstijl – hij biedt u de mogelijkheid om vrij en onafhankelijk te bewegen. <lees meer>

Hey technieker, wij zijn op zoek naar jou! (m/v)

Vind je het leuk om in een klein bedrijf te werken? Vind je het leuk om erg afwisselend werk te hebben? En is het voor jou een uitdaging om mensen met een beperking weer deel te laten nemen in het verkeer?
Wij jij met jouw kennis ons team komen versterken en werk jij graag met auto’s, vrachtwagens, brommobielen, scootmobielen en overige hulpmiddelen? Kijk maar op de foto’s hoe divers je werkzaamheden kunnen zijn, en dan laten we nog niet alles zien!
In een team waarbij mobiliteit voor onze klanten op 1 staat ga jij ons ondersteunen en werk je met de nieuwste technieken in de auto branche.
Hebben wij jou nieuwsgierig gemaakt en mogen wij jou uitnodigen om vrijblijvend te kijken of deze job op jouw lijf geschreven is neem dan contact op.
0416-560160 info@mobiliteitopmaat.nl

 

Fietstraining voor 55-plussers

Wil je veilig en met plezier op een (elektrische) fiets (leren) fietsen? op vrijdag 11 april en vrijdag 23 mei organiseert Go-Waalwijk weer twee fietstrainingsdagen.

Per training is er ruimte voor maximaal 25 personen wonend in Sprang-Capelle, Waalwijk of Waspik.

Beide dagen duren van 10.00 tot 16.00

Locatie De Paardenvriend, Drunenseweg 23, Waalwijk

Deelname aan de fiets training kost  € 5,=, dit is inclusief lunch!

Wij zijn ook aanwezig!

Go Waalwijk

Meer tips!